Forum OLOF - MOSiR Strona Główna OLOF - MOSiR
Olkuska Liga OldBojów Futsal - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Olkusz - rok założenia 2007.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozpiska par . II runda.
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLOF - MOSiR Strona Główna -> TERMINARZ MECZY
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadek-laski
ADMIN


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 543

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 20:00    Temat postu: Rozpiska par . II runda. Odpowiedz z cytatem

Taka rozpiska pojawiła się na konkurencyjnym forum.
Podaję w oryginale :

13.06.2010
ŻURADA - ARKOP 17:00
GWAREK - CHECHŁO 18:15
BEER TEAM - PAKUSKA 19:30 ( godz. na życzenie PAKUSKI)

20.06.2010
PAKUSKA - CHECHŁO
ARKOP - GWAREK
ŻURADA - BEER TEAM

27.06.2010
BEER TEAM - CHECHŁO
PAKUSKA - ARKOP
ŻURADA - GWAREK

04.07.2010
ŻURADA - CHECHŁO
PAKUSKA - GWAREK
BEER TEAM - ARKOP

11.07.2010
ŻURADA - PAKUSKA
CHECHŁO- ARKOP
GWAREK - BEER TEAM


Liga rozgrywana jest na zasadach "szkockich" czyli 4 mecze w każdej parze.

Godziny rozpoczęcia meczy ustalamy kolejkę przed lub max. do środy poprzedzającej zawody. Kolejność par przypadkowa.

tadek-laski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pon Cze 07, 2010 20:00    Temat postu:

Powrót do góry
Tadek-laski
ADMIN


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 543

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę kolejnej wojny ale w związku z nową rozpiską mam pytanie :

1. kto i z kim ustalił że rozgrywki gramy systemem szkockim ?
2. W czerwcu zaczynają się wakacje. II runda ma się kończy się w połowie lipca.
...Ze względu na pogodę lub inne czynniki niezależne od nas możemy skończyć II ...rundę nawet w sierpniu.
...Jak organizatorzy widzą sprawę wakacyjnych urlopów zawodników Olof ?
3. Czy za niestawienie się na wyznaczony mecz po skończeniu I rundy będą ...walkowery?
4. Czy będzie można przestawiać mecze ?
4. Co na temat systemu szkockiego mówi regulamin ?

Gdyby zagrała siódma drużyna / niedopuszczona do rozgrywek / to system szkocki można by włożyć między bajki. Nie mówiąc już o większej ilości drużyn dopuszczonych do Olof-u.
Uważam ze granie na siłę w czasie urlopowym nie ma najmniejszego sensu.
Jeśli zaczniemy III rundę 5 września to przy najbardziej optymistycznym wariancie skończymy IV rundę 7 listopada. Pod warunkiem że każda jesienna niedziela będzie bezdeszczowa i temperatura nie spadnie poniżej zera.
Może się wtedy okazać że będziemy musieli wymyślić system szkocko-polski polegający na rozegraniu III rund !!!

Osobiście jestem przeciw wprowadzaniu systemu szkockiego.
Jeśli drużyny chcą grać w wakacje to każdorazowo można się umawiać np. na składkowe niedzielne turnieje jak to już miało miejsce wcześniej.
Ale na zasadzie dobrowolnej. Nie na siłę.

tadek-laski


Ostatnio zmieniony przez Tadek-laski dnia Wto Cze 08, 2010 00:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tadek-laski
ADMIN


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 543

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogłem moich uwag umieścić na nowym forum.
Forum jest zamknięte dla takich jak ja. Nie ma możliwości napisać czegokolwiek.
Może ktoś spróbuje przekopiować moje uwagi i umieścić je w temacie II rozpiski na nowym forum.
To już są kpiny z Olofu !!!
Nie tylko zawodnik ale nawet sympatyk Olof-u nie ma możliwości wypowiedzenia się na nowym forum.
Co Wy robicie i do czego dążycie !!!!!!! ???????

tadek-laski


Ostatnio zmieniony przez Tadek-laski dnia Pon Cze 07, 2010 23:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tadek-laski
ADMIN


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 543

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem jeszcze dodać : co z okienkiem transferowym w lidze szkockiej ?

tadek-laski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tadek-laski
ADMIN


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 543

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj 08 czerwiec 2010 r. termometr w słońcu pokazał temperaturę 42* C o godź.16.30. / godź.rozpoczęcia pierwszego meczu /.
Gra w takich warunkach dla 40 - sto i 50 - cio letnich zawodników może się skończyć w komorze tlenowej.
Jaki jest sens grania w takich temperaturach ?
Chechło z góry rezerwuje rozgrywanie swoich meczy jako ostatni mecz !!!
Czy organizatorzy zagwarantowali i zarezerwowali karetki pogotowia na czas rozgrywania dwóch pierwszych spotkań ?

tadek-laski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacek70



Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 38

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadziu masz racje mnie się raz udało tylko coś napisać na tym drugim forum olofu i na tym koniec może każdy ma tylko jedno wejście Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek



Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 41

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie na "nowym" FORUM OLOF pomimo rejestracji i logowania nie mogłem odpowiedzieć na żaden POST ( a skoro powstało NOWE FORUM OLOF to choć nie lubię tego robić [czyli pisać za dużo] to zarejestrowałem się, zalogowałem i próbowałem w delikatny sposób zaznaczyć swoją i drużyny obecność także na tym FORUM, niestety nie udało się) ani napisać nic "od siebie".
Przy próbie napisania czegokolwiek pojawia się komunikat "Przepraszamy, ale tylko administratorzy mogą odpowiadać na posty na tym forum"
Mam nadzieję że to tylko jakaś "usterka techniczna" a nie celowe blokowanie innych uczestników ( zawodników,kapitanów,sympatyków ) OLOF.
Wracając do pomysłu rozgrywania ligi OLOF w " systemie szkockim" ( czyli zajechania wszystkich DZIADKÓW przed wakacjami lub rozgrywania meczów-meczy[ nie chce mi się sprawdzać jaka forma jest prawidłowa, może prof. Miodek dopomoże] w okresie wakacyjnym), uważam że dla tych uczestników OLOF którzy rzeczywiście czują się (lub naprawdę "SĄ" oldbojami) granie w takim "rozmiarze" jest zabójcze.
W tej " lidze" mamy bawić się piłką i grać tak aby sprawiało nam to przyjemność a nie "zabijać się" w imię "wyższych" celów, czyli koniecznego zdobycia PIERWSZEGO miejsca niezależnie od sposobu.
Może przemawia przeze mnie mój wiek (pewnie oprócz Tadka niewielu graczy OLOF jest starszych ode mnie) ale takie jest moje zdanie i stanowisko Żurady w "tym temacie".
Proponuję spotkanie "Rady kapitanów" i wspólne ustalenie systemu rozgrywek.
Oczywiście w przypadku rozbieżności - demokratyczne głosowanie.
TAK JAK W KAŻDYM WCZEŚNIEJSZYM PRZYPADKU, PO PRZEWAŻAJĄCYCH GŁOSACH WIĘKSZOŚCI DRUŻYN, ŻURADA DOSTOSUJE SIĘ DO USTALONYCH (przegłosowanych) ZASAD , POMIMO SWOJEGO ZDECYDOWANEGO STANOWISKA W TEJ SPRAWIE!!!!!!!!
Proszę o wypowiedzi przedstawicieli innych drużyn OLOF w kwestii "systemu szkockiego".
Jeżeli KTOŚ ma "dostęp" ( czyli możliwość napisania czegokolwiek na NOWYM FORUM OLOF"Przepraszamy, ale tylko administratorzy mogą odpowiadać na posty na tym forum") proszę o zamieszczenie choćby informacji że TEMAT został poruszony!
NA TYM CZY NA INNYM FORUM , DLA GRAJĄCYCH TO NIE ISTOTNE.
Ważne żeby docierało do jak największej liczby uczestników LIGI OLOF!!!

nie anonim, nie ukrywający się pod "dziwnym NIKIEM" , Darek Wilk- Żurada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 23

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej prawidłowe jest użycie słowa "meczów" a nie "meczy". Tak jest napisane w słowniku. W województwie małopolskim jednak, bardzo często używa się słowa "meczy". Jak śledzę relacje telewizyjne (np w Canal +) nie słyszałem jednak aby ktokolwiek używał słowa "meczy" - wszyscy mówią "meczów". Parę miesięcy temu pytałem o to śp. Pana Romana Nowosada - polonistę i człowieka szalenie oddanemu olkuskiej piłce ręcznej. Sam używał często słowa "meczy" i twierdził, że bardziej trafne byłoby użycie słowa "meczów", ale "meczy" jest dopuszczalne".
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek



Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 41

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuba napisał:
Najbardziej prawidłowe jest użycie słowa "meczów" a nie "meczy". Tak jest napisane w słowniku. W województwie małopolskim jednak, bardzo często używa się słowa "meczy". Jak śledzę relacje telewizyjne (np w Canal +) nie słyszałem jednak aby ktokolwiek używał słowa "meczy" - wszyscy mówią "meczów". Parę miesięcy temu pytałem o to śp. Pana Romana Nowosada - polonistę i człowieka szalenie oddanemu olkuskiej piłce ręcznej. Sam używał często słowa "meczy" i twierdził, że bardziej trafne byłoby użycie słowa "meczów", ale "meczy" jest dopuszczalne".
Pozdrawiam


No dzięki "kuba" za godne zastąpienie prof.Miodka, zapamiętam to sobie i postaram się stosować w przyszłości, ale wolałbym abyś wypowiedział się na temat "szkockiego systemu" rozgrywania OLOF ( oczywiście jeżeli jesteś uczestnikiem OLOF).

pozdrawiam Darek Wilk-Żurada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek-laski
ADMIN


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 543

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba jest czynnym uczestnikiem ligi Olof.
Popieram Darka i Żuradę w kwestii systemu szkockiego.

tadek-laski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kuba



Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 23

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. W sprawie systemu szkockiego bardzo krótko - popieram Darka i Tadka. Prośbę mam równiez o zaktualizowanie godzin rozpoczęcia meczów. Wczoraj zauważyłem bałagan w tej kwestii. Pozdrawiam. Marcin Kubiczek - Arkop.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darek



Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 41

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuba napisał:
Witam. W sprawie systemu szkockiego bardzo krótko - popieram Darka i Tadka. Prośbę mam równiez o zaktualizowanie godzin rozpoczęcia meczów. Wczoraj zauważyłem bałagan w tej kwestii. Pozdrawiam. Marcin Kubiczek - Arkop.


Przeszło mi przez myśl że "kuba" to Ty Marcin, ale pewności nie miałem.
Dzięki za poparcie.
Czekamy na stanowiska pozostałych drużyn OLOF.
W tym momencie przeciwko graniu "na siłę" i skróceniu okresu wakacyjnego jest 3 drużyny.
Pozdrawiam Darek Wilk - Żurada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek-laski
ADMIN


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 543

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj kontaktowałem się z Darkiem K. / Gwarek /.
Gwarek jest również za odrzuceniem systemu szkockiego !!!

Jeśli chodzi o godź. rozpoczęcia meczy to ja nie ustalam kto z kim i o której godzinie.
To co zostało ustalone przez prowadzących kopiuję i w wersji oryginalnej zamieszczam na naszym starym forum.
Najpierw zaczynaliśmy o godź. 17.00.
Później zmieniono godź. na 16.30.
I znów wrócono do godź. 17.00./ system szkocki II kolejka /.
Nie wiadomo o co chodzi.
A najdziwniejsze jest to że prowadzący ligę nie odpowiadają na pytania.

tadek-laski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tadek-laski
ADMIN


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 543

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 22:59    Temat postu: Przekopjowane !!! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
]Na początek kilka wyjaśnień.
1. Zakładka- DYSKUSJE O LIDZE- PROPOZYCJE I ROZMOWY- i już można pisać do woli i na każdy temat dotyczący naszej ligi. Pozostałe tematy są w formie informacyjnej. Jest to celowe, aby nie robił się bałagan.

2. Jeśli chodzi o system "SZKOCKI" czyli dwie rundy przed wakacjami i dwie rundy po wakacjach (POWTARZAM PO, NIE W TRAKCIE WAKACJI) to propozycja takiego grania padła już na zebraniu kapitanów, ze strony Darka(GWAREK),a nie po rozpoczęciu ligi jak to niektórzy sugerują. Ja w pełni popieram ten pomysł, bo w końcu w tym wszystkim chodzi aby jak najwięcej grać.
Natomiast jeśli nie uda się dokończyć drugiej rundy przed to dokończymy ją po wakacjach. Kwestia do uzgodnienia. Nikt nikomu nie każe grać w wakacje.
Piotrek Ż.


Kopia !!!
tadek-laski


Ostatnio zmieniony przez Tadek-laski dnia Pon Cze 14, 2010 23:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tadek-laski
ADMIN


Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 543

PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 23:09    Temat postu: Przekopiowano !!! Odpowiedz z cytatem

Wreszcie jest jakiś kontakt z prowadzącymi.

O tym jakie stanowisko w sprawie systemu szkockiego ma Gwarek możesz przeczytać na starym ale jarym forum !!!
Od ostatniego zebrania Rady Kapitanów minęło już sporo czasu.
Kiedy usilnie dopominałem się o napisanie sprawozdania z tegoż spotkania Ty w radosnym uniesieniu napisałeś że było miło i przyjemnie / coś w tym stylu /.
Gdybyś opisał dyskusję Rady Kapitanów w paru punktach dzisiaj nie byłoby tylu kontrowersji. Byłby pisemny dowód że drużyny akceptują system szkocki.
Ja osobiście nie przypominam sobie dyskusji na ten temat. Ale w moim wieku skleroza jest możliwa.
Mnóstwo ludzi jest kontuzjowanych.
Granie w wysokich temperaturach w naszym wieku może się zakończyć w komorze tlenowej lub na oddziale reanimacji !!!

Proponuję dobrowolnie odstąpić od rozgrywek w systemie szkockim .

Kopia !!!
tadek-laski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pon Cze 14, 2010 23:09    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum OLOF - MOSiR Strona Główna -> TERMINARZ MECZY Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

OLOF - MOSiR  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group